Hakkımızda

Cansal Matbaa ve Ambalaj 30 yılı aşkın süredir yurtdışı ve yurtiçi birçok müşteri grubunun baskı ve ambalaj ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Özellikle tekstil, kozmetik, gıda ve ilaç sektörlerinin her türlü ambalajlarının üretiminde profesyonel bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Ürünlerinin büyük bir bölümünü ihraç eden Cansal Matbaa, bu bilgi birikimini en son teknoloji baskı teknikleri ve en yüksek kaliteyle birleştirip her çözümü Bursa’daki fabrikasında uluslararası standartlara uygun olarak kendi bünyesinde oluşturup müşterilerine sunmaktadır.

Teknoloji ve insana yatırım Cansalın temellerinde vardır.

Cansal Matbaa kurulduğu andan itibaren o devirdeki en geçerli ve en yüksek baskı teknikleri ile teknolojilerini kullanarak şu anki bilgi birikimine erişmiştir. Günümüz matbaacılığı kalite ve sürati müşterilerine vermekle yükümlüdür ve bu da ancak yüksek teknolojili ürünleri kullanarak gerçekleştirilebilir. Cansal Matbaa teknoloji ve insana yatırım yaparak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Renk sadece renk değil, sistemimizin en önemli parçası.

Renk insanları çeken, ilham veren ve akıllarında kalıcılık sağlayan bir araç. Doğru rengi bulmakta bir sanat. Çünkü herkes her rengi farklı yorumlayabilir. Belki siz yeşil, kırmızı veya turuncu gibi sıcak ve parlak renkleri seviyorsunuzdur. Ya da mor, mavi veya antrasit gibi soğuk ve koyu renkleri tercih ediyorsunuz. Sizin için binlerce farklı renk seçeneğinden istediklerinizi çok renkli intellitrax versiyon 2 yapay zekâlı renk kalite sistemli Komori makinelerimizle basabiliyoruz. Resimin her milimetresine önem veriyoruz. Ve sonunda size hayal ettiğiniz ve istediğiniz ürünü veriyoruz.

Tecrübenin gücü.

30 yılı aşkın tecrübemiz, bizi matbaa ve özellikle ambalaj konusunda uzman konumuna getirdi. Devamlı yenilikleri aramamız, en son teknolojileri takip edip uygulamamız bizim matbaa ve ambalaj sektörünün sayılı firmaları arasında yer almamızı sağladı.